Hírek

Sport, barátság és vidám pillanatok Ibrányban

Sport, barátság és vidám pillanatok Ibrányban

A Szabolcs-Szatmár-Bereg Vármegyei Nyugdíjas Szervezetek Szövetsége által szervezett sportnapot ebben az évben 2026. május 19-én Ibrányban rendezték meg. A rendezvényen közel négyszáz fő vett részt, köztük a Nyugdíjas Értelmiségiek Egyesülete és a nagykárolyi nyugdíjas barátok, valamint a nyírmeggyesi „Hatvan fölött aktívan” nyugdíjas klub tagjai is.

A megnyitó beszédek és köszöntők után 41 darab, 6 fős csapat mérte össze ügyességét és tudását a hat játékos állomáson. Egyesületünk is egy 6 fős csapattal nevezett a versenyre. Bár ez alkalommal helyezést nem sikerült elérnünk, a jó hangulat, a sok nevetés, a találkozás az ismerősökkel és az együtt töltött idő mindenért kárpótolt bennünket. Hiszen ezen a napon nem a győzelem, hanem a részvétel, a közösségi élmény és az aktív kikapcsolódás volt a legfontosabb.

Az eredményhirdetést követően hazafelé Nyíregyházán, a Sóstón is megálltunk egy rövid időre. Megcsodáltuk a zenélő szökőkút különleges látványát, majd a közeli fagyizóban finom fagylaltokkal zártuk a tartalmas napot.

Köszönet illeti Szakátsné Hegedűs Borbála elnökasszonyt a színvonalas szervezésért, Trencsényi Imre polgármester urat a támogatásért, valamint minden segítőt és szervezőt az önzetlen munkájáért! A résztvevők számára a sok mosoly, a vidám beszélgetések és a közösen megélt élmények sokáig emlékezetesek maradnak.

Búcsuzáskor már a következő találkozást fontolgattuk!

Ez is egy remek nap volt, remek barátokkal!

Nyírbátor 2026. május 19.

Tóth Árpádné, Toldi Miklósné