A Nyugdíjas Értelmiségiek Egyesületének tagjai május 30-án két részre osztódva teljesítették vállalt feladataikat. Az egyesület egyik része a városi gyermeknapi rendezvényen tevékenykedett, ahol nagy szorgalommal kenték a lilahagymás zsíroskenyeret a lovardánál.
Az egyesület másik része a debreceni FŐNIX Csarnokban vett részt a II. REJUNIVA által szervezett SZENIOR Mozgásfesztivál és Sportjátékokon, ahol az örömtánc kategóriában szerepeltek az oktatójukkal, Riával. Mindkét csoportunk munkáját , helytállását köszönjük. Szerencsére most nem mosta el az eső a gyermeknapi rendezvényt, bár az esőre nagyon nagy szükség lenne.
Nyírbátor, 2026. 05. 30.
Tóth Árpádné










