Köszöntöttem tagjainkat, majd Anyák napi versek, zenés köszöntő hangzott el. Aztán következett a szalonna sütés. A tagság több mint fele megjelent, ezt az alkalmat Kozma István tópartján, jó időben, kellemes környezetben tölthettük el.
Köszönjük tagunknak, hogy ismét helyet biztosított számunkra. Mindenki jó étvággyal fogyasztotta a megsütött szalonnáját. Vidám órákat tölthettünk együtt.
Görömbei Jánosné
vezető






