Hírek

Május 5-én anyák napját ünnepelt a Tiszaberceli Nyugdíjas Egyesület

Május 5-én anyák napját ünnepelt a Tiszaberceli Nyugdíjas Egyesület

Köszöntöttem tagjainkat, majd Anyák napi versek, zenés köszöntő hangzott el. Aztán következett a szalonna sütés. A tagság több mint fele megjelent, ezt az alkalmat Kozma István tópartján, jó időben, kellemes környezetben tölthettük el.

Köszönjük tagunknak, hogy ismét helyet biztosított számunkra. Mindenki jó étvággyal fogyasztotta a megsütött szalonnáját. Vidám órákat tölthettünk együtt.

Görömbei Jánosné
vezető